Stropy


Strop stanowi jeden z ważniejszych elementów w konstrukcji domu, to strop stabilizuje i usztywnia budynek przenosząc obciążenia na ściany konstrukcyjne. Pełnią również ważną funkcję jako przegroda dźwiękochłonna domu.

Pamiętaj, że nie musisz zgadzać się na stropy zasugerowane w projekcie, sam możesz wybrać rozwiązanie, wtedy jednak wprowadź poprawki do projektu budowlanego uwzględniające np. rodzaj stali czy wytrzymałość betonu.

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy rodzaje materiałów budowalych używanych przy budowie stropu w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Pierwszym materiałem są pustaki Akerman, które są najbardziej popularne wśród naszych idywidualnych klientów, przemawia za nimi dobra cena za m2. Minusem tej technologi jest pracochłonność, każdy pustak musi być wcześniej zadeklowany, poźniej rozłożony na stropie. Kolejny strop Teriva zbudowany jest z belek oraz pustaków wypełniających, których budulcem jest beton. Również trzeci ze stropów, strop Porotherm jest skonstruowany z belek  oraz pustaków które są wykonane z ceramiki. Plusem dwóch ostatnich materiałów jest szybszy czas wykonania, minusem cena.

Zapraszamy do zapoznania się z każdą z technologi w menu poniżej.

 

Skład budowlany Bislex oferuje różne rodzaje stropów, jeżeli interesuje Cię cena za metr kwadratowy stropu zadzwoń:

34/ 366 68 70

Uwaga: obszar Naszego działania to dzielnice Częstochowy oraz pobliskie miejscowości: Kalej, Szarlejka, Kłobuck, Panki, Przystajń, Blachownia, Biała, Mirów, Kłomnice, Konopiska, Radomsko, Lgota, Kamyk, Libidza i inne.

 

stropy:

Akerman: http://www.bislex.pl/stropy/pustak-akerman

Teriva: http://www.bislex.pl/stropy/stropy-teriva

Porotherm: http://www.bislex.pl/stropy/stropy-porotherm