FEBI BILSTEIN Czujnik poziomu oleju silnikowego 40794

FEBI BILSTEIN Czujnik poziomu oleju silnikowego 40794

211,53

Opis

Numer części: FEB40794
Uproszczony numer części: FEB40794

Numery OEM (Oryginalny Producent Sprzętu):
OPEL 62 35 661
SAAB 93 179 112
VAUXHALL 93179112
VAUXHALL 97318847
VAUXHALL 98086765
VAUXHALL 98115591
GENERAL MOTORS 093179112
GENERAL MOTORS 93179112

Motoryzacja

golf.4
, kierownica e46
, turbina opel insignia
, lanos 1.5
, żółta kontrolka
, lampy peugeot 206
, maska hyundai i20
, hyundai i40 kombi wymiary
, nexen roadian ct8
, astra h 1.9 cdti
, citroën jumpy
, et felg
, żarówka c10w
, jak wymienić żarówkę opel astra h
, wzmocnienie
, alfa romeo 159 wymiary
, schemat podłączenia wskaźnika temperatury wody

yyyyy