Denckermann Filtr Powietrza A141402

Denckermann Filtr Powietrza A141402

24,25

Opis

Numer części: A141402
Uproszczony numer części: A141402

Numery OEM (Oryginalny Producent Sprzętu):
ALFA ROMEO 701674
ALFA ROMEO 705111
ALFA ROMEO 720309
ALFA ROMEO 1720309
ALFA ROMEO 60538903
ALFA ROMEO 60538923
ALFA ROMEO 60570436
ALFA ROMEO 60577440
ALFA ROMEO 71736130
ALFA ROMEO 71736154
ALFA ROMEO 605389031
FIAT 5983859
FIAT 7053172
FIAT 71736149
FIAT 82372779
FIAT 82392556
FIAT 82392557
FORD 5017008
FORD 5017643
FORD 5025066
FORD 900X9601TA
LANCIA 5983859
VAUXHALL 25062500
GENERAL MOTORS 25062500
GENERAL MOTORS 93892081

Motoryzacja

pompa wysokiego ciśnienia 1.6 thp
, masz antenowy
, m jak miłość 1140
, luk car gdynia
, merc clk
, audi a4 b8 2.0 tfsi quattro
, serwis bosch zamość
, map sensor czyszczenie
, wymiana wkładki zamka golf 4
, czesci do aut
, 445110248
, osłona tarczy hamulcowej
, alfa części

yyyyy