Pustaki ceramiczne MAX Cerpol Kozłowice


Do wybudowania swojego wymarzonego domu szczególnie polecanym produktem jest pustak ceramiczny MAX z fabryki Cerpol - Kozłowice. Najbardziej typowy to pustak o wymiarach 288 x 188, który szczególnie jest lubiany i wykorzystywany w budownictwie jednorodzinnym jak również wielorodzinnym. Dostępne są również połówki miniMAX o wymiarach 88/188 ,  miniMAX o wymiarach 120/188 używane do ścian działowych. Cegielnia produkuje również pustak Un wymiaryi 250 x 188 oraz wyższy od tradycyjnego maxa, wymiar 220 x 188

Chciałbym również tutaj odpowiedzieć na często zadawane pytanie przez naszych klientów ile waży cegła ?

Cegła pustak ceramiczny 288/188 waży 9.2 kg, cegła 1/2 pustak ceramiczny 88/188 - 5 kg


Pustak elewacyjny Max firmy Cerpol Kozłowice to dobry jakościowo produkt produkowany z wysokiej jakości glin i piasków, wypalany gazem w temperaturze około 1000 st. C , nowoczesna technologia jego produkcji zapewnia mu równy foremny kształt, oraz powtarzalność wymiarów. Fabryka produkuje również inny asortyment pustaków potrzebnych na dom, który można obejrzeć klikając logo poniżej :

zalety ceramiki : dobra izolacja cieplna, duża wytrzymałość, dobra odporność na wilgoć, dobra akustyczność minusem jest wolniejsze tempo pracy.

 

 

Hurtownia budowlana, skład materiałów budowlanych Bislex oferuje pustaki ceramiczne w atrakcyjnych cenach jeżeli interesuje Cię cena na ten materiał zadzwoń:

34/ 366 68 70

 

Często pytają klienci dlaczego ich pustak ma biały osad, tym osadem jest sól, która się wytrąca z ceramiki, zaprawy zwłaszcza wtedy gdy mur zostanie zalany wodą od góry. Przed położeniem tynku należy osad zmyć np. karcherem.

Uwaga: obszar Naszego działania to Częstochowa oraz pobliskie miejscowości: Kalej, Szarlejka, Kłobuck, Panki, Przystajń, Blachownia, Biała, Mirów, Kłomnice, Konopiska, Radomsko, Lgota, Kamyk, Działoszyn i inne.

 


 

Firma Bislex jest dystrybutorem oraz posiada status składu fabrycznego fabryki Cerpol Kozłowice.