Gont bitumiczny


Gonty bitumiczne są materiałem odpowiednim dla każdego rodzaju budynków mieszkalnych i przemysłowych, domów letniskowych, altanek o spadku dachu powyżej 12 stopni.. Są materiałem lekkim, łatwym w montażu, o dużej trwałości, szerokim wyborze kolorów i kształtów

W swojej ofercie firma Bislex posiada szeroką gamę gontów bitumicznych wyprodukowanych w oparciu o wysoką dokładność, jakość oraz technologię. Sprzedawane przez Nas gonty firmy Kerabit i Technonicol są całościowo klejone co zapewnia wysoką szczelność i trwałość pokrycia dachowego.Gonty bitumiczne w 4 wzorach wykonane są z trwałego i mocnego welonu szklanego, pokrytego mieszanką bitumiczną, a ta posypką bazaltową. Spodnia strona gontu pokryta jest lepką warstwą bitumu polimerycznego i taśmą silikonową. W wyniku temperatury, dachówki bitumiczne sklejają się tworząc podwójną warstwę hydroizolacyjną.

Gonty w różnych wzorach i kolorach, możecie Państwo obejrzeć na żywo w siedzibie firmy na specjalnie skonstruowanej wystawie. Firma Technonicol udziela 15 lat gwarancji na gont tradycyjny, oraz 20 lat na gont modyfikowany z dodatkiem SBS - u. Firma Kerabit udziela 15 letniej gwarancji na gont . Gorąco zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy Bislex w Częstochowie .

ACCORD                            SONATA                           TANGO                         TRIO

gonty_accord_ksztalt gonty_sonata_ksztalt gonty_tango_ksztalt gonty_trio_ksztalt

SONATA SAMBA   - Elastyczna dachówka z modyfikowanego bitumu

sonata_samba_0860

sonata_versalles_1619

sonata_quadrille_0813

ACCORD JIVE-Elastyczna dachówka z modyfikowanego bitumu

accord_jive_1229 accord_jive_1224

ACCORD PRAGA-Dachówka z bitumu oksydowanego

accord_praga_1429 accord_praga_1424

TRIO  SUPER-Dachówka z bitumu oksydowanego

trio_super_1029 trio_super_1014 trio_super_1018

trio_super_1011

TANGO   SUPER-Dachówka z bitumu oksydowanego

tango_super_1529 tango_super_1514 tango_super_1511

 

W materiały budowlane Bislex można zakupić gonty niezbędne do zbudowania pokrycia dachowego, jeżeli interesuje Cię cena za metr kwadratowy pokrycia bitumicznego zadzwoń:

34/ 366 68 70

Uwaga: obszar Naszego działania to dzielnice Częstochowy oraz pobliskie miejscowości: Kalej, Szarlejka, Kłobuck, Panki, Przystajń, Blachownia, Biała, Mirów, Kłomnice, Konopiska, Radomsko, Lgota, Kamyk, Libidza i inne.

ogólne informację o rodzajach dachówek http://bislex.pl/dachy


poniżej link do instrukcji układania gontów :

http://www.technonicol.pl/images/stories/instrukcje_pdf/Instrukcja_ukladania_dachowek_bitumicznych.pdf