Dachy

 

Dach to górne wykończenie domu, mówi się, że jest to czapka nad całością, i trzeba przyznać rację, że dach musi być wykonany solidnie i szczelnie by nie przepuszczał wody, a wilgoć usuwał. Bo każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego, iż dom psuję się od działania wody. Wybierając dla siebie dachówkę zwłaszcza jej kształt i kolor trzeba mieć wizję całości, gdyż raz wybrany dach posłuży nam kilkanaście jak i nie kilkadziesiąt lat, i ze względu na trudności techniczne oraz majętność portfela nie będziemy go zmieniać.

W hurtowni budowlanej Bislex można zakupić materiały niezbędne do zbudowania pokrycia dachowego, jeżeli interesuje Cię cena za metr kwadratowy dachu zadzwoń:

34/ 366 68 70

Uwaga: obszar Naszego działania to dzielnice Częstochowy oraz pobliskie miejscowości: Kalej, Szarlejka, Kłobuck, Panki, Przystajń, Blachownia, Biała, Mirów, Kłomnice, Konopiska, Radomsko, Lgota, Kamyk, Libidza i inne.

 

 

w ofercie posiadamy:

 

 W ofercie posiadamy szeroki asoryment wysokiej jakości rynien, rur i dodatków firmy Galeco. Teraz możesz obliczyć rynny dla Twojego domu skorzystaj z kalkulatora dosepnego na stronie producenta http://www.galeco.pl/do_pobrania/kalkulatory/