Bloczki betonowe

Betonity


Wiemy jak ważne są fundamenty domu, dlatego oferujemy Państwu wibroprasowane bloczki betonowe o wymiarach 25/38/12 , których technologia produkcji jest zbliżona do produkcji kostki brukowej. To oznacza, że betonit produkowany jest z najlepszej jakości kruszyw oraz masy zespolonej, ma ostre równe krańce, a dzięki procesowi wibroprasacji uzyskuje bardzo dużą wytrzymałość, oraz trwałość na czynniki atmosferyczne. Zastosowanie fundamenty.

Pamiętaj aby swój dom wybudować na solidnych fundamentach.


Bislex budowlane materiały oferuje bloczek betonowy w konkurencyjnych cenach, jeżeli interesuje Cię cena za sztukę tego materiału zadzwoń:

34/ 366 68 70

Pytają Państwo często jak odizolować bloczki betonowe od ławy fundamentowej, do tego polecamy specjalną folię do izolacji poziomej o różnych szerokościach dostępną w bislex skład materiałów budowlanych. Struktura oraz wykonanie foli z materiału PCV zapewnia skuteczną izolację, i nie naciąganie wodą betonitu.

Drugą ważną izolacją betonitów to izolacja pionowa. Po wybudowaniu ściany z bloczków betonowych należy ją zabezpieczyć malując co najmniej dwukrotnie masą bitumiczną Dysperbit, która jest na bazie wody i nie wchodzi w reakcje ze styropianem. Następnie przyklejamy styropian klejem, lub specjalną masą bitumiczną, który malujemy ponownie Dysperbitem. Na terenach podmokłych ważne jest, aby ostatecznie mur zabezpieczyć folią kubełkową zwaną czasami wytłaczaną, przed obsypaniem.


Uwaga: obszar Naszego działania to dzielnice Częstochowy oraz pobliskie miejscowości: Kalej, Szarlejka, Kłobuck, Panki, Przystajń, Blachownia, Biała, Mirów, Kłomnice, Konopiska, Radomsko, Lgota, Kamyk, Libidza i inne.